Хвороби, викликані розумними безтілесними деструктивними силами

/ п`ятниця, 13 Лютий 2015 / Опубліковано в Статті
0002-01-ua
Марцинишин Ю.Д.
Кандидат психологічних наук,
Керівник Науково-дослідного центру «Духовно-екологічне забезпечення охорони здоров’я та життєдіяльності людини»
кафедра ЮНЕСКО №843,
осноположник і керівник НДІ ноосферної валеології
діючий член Ноосферної академії науки і освіти, Оксфордського академічного товариства (OAU),
лауреат міжнародної премії у сфері наукових досліджень «Thenameofsciense» («Ім’я в науці») м. Оксфорд, Англія,
зачислений в міжнародний реєстр видатних вчених світу

тел. +38 067 4664995

e-mail: y_martsinyshyn@ukr.net

ХВОРОБИ, ВИКЛИКАНІ РОЗУМНИМИ БЕЗТІЛЕСНИМИ ДЕСТРУКТИВНИМИ СИЛАМИ, ЯКІ НЕ ПІДДАЮТЬСЯ МЕДИЧНОМУ ЛІКУВАННЮ, НАВІТЬ МАЮЧИ ПОСТАВЛЕНИЙ МЕДИЧНИЙ ДІАГНОЗ

ВАЛЕОЛОГІЯ – наука про здоров’я людини в тісній взаємодії з навколишнім середовищем, її духовної, психічної, інтелектуальної і фізичної складових.

Ноосферна валеологія – новий прогресивний прикладний напрям у науці, що утворився як симбіоз ноосферної та космічної науки. Його основоположником є автор. Істинність ноосферної валеології – це простота, прозорість, дорога до трансцендентальності і Витоку через розширення Свідомості, підняття вібрацій, активізацію тонких рівнів ДНК і гармонію внутрішнього і зовнішнього Я. Це шлях до Єдиного, бо Ви – дитя Всесвіту.

Як наслідок – пролонгована (подовжена) молодість, якісне життя і довголіття. Ви навчитеся бути завжди самим собою (автентичним, неповторним). Якщо Ви будете порівнювати себе з іншими, то вознесетесь або розчаруєтеся, тому що завжди будуть люди менш інтелектуальні або розумніші, ніж Ви.

Ви навчитеся підтримувати організм в стійкій динамічній рівновазі в нестабільних умовах, як зовнішніх, так і внутрішніх, бути добрим і лагідним до себе й інших, не обтяжувати себе самокритикою, виправляти помилки, тобто зняти з себе власне навіяні самообмеження. Тоді Всесвіт відкриється для Вас, незалежно від того, чи розумієте Ви це чи ні. Ви знайдете Світло Душі і будете в Мирі з Богом, яким би Ви не уявляли Його.

Є безліч допоміжних технологій для усунення помилок у функціонуванні Вашого організму. Їх можна розділити на дві категорії:

1) мають межу (обмежені) і 2) багатовимірні (безмежні, квантові).

Обмежені технології виводять на певний рівень (витягають з болота), але не далі межі. Багатовимірні технології – це шлях до Першоджерела.

Все частіше і частіше зустрічаються захворювання, які медики називають атиповими. Діагноз зрозумілий, однак існуючими методами ( ні апаратно, ні медикаментозно, ні аюрведично, ні китайською медициною, ні іншими) не лікується.

Кожне захворювання має причину, і щоб його усунути необхідно визначити причину. Все частіше лікарі зіштовхуються з випадками хвороб, які мають дуже дивні прояви і клінічно незрозумілі наслідки, тому приходять до висновку, що мають справу з особливими випадками, які лежать за межами класичної чи східної медицини. Буває так, що симптомно хвороба проявляється, хворий відчуває дискомфорт і біль, а діагностично ми не фіксуємо порушень. Іноді навпаки, ми фіксуємо діагноз, але медикаменти та інші засоби лікування не діють. Зустрічаються такі симптоми, як блукаюча біль, дратівливість, депресія, надмірна збудженість та інші стани, які не мають під цим вагомих підстав.

Небагато учених, які серйозно замислюються про те, що причиною деяких явищ може бути вплив і діяльність невідомих розумних і безтілесних сил. До них відносяться психокомплекси і конгломерати, домінанти Ухтомського-Давидовскої, паразитарні системні об’єднання з колективною свідомістю, мікробні формування з колективним розумом стійкі до антибіотиків, домінанти, які тягнуться з історичної пам’яті (архетипів, міазми), демонопатії- хвороби диявольського походження, тобто ураження людини на фізичному рівні зсередини злим духом.

Хвороба, яка має походження з вищезазначених причин, навіть якщо вона легка, не проходить після застосування існуючих ліків і методик. Люди, які мають вищезазначені ураження, вважають, що їх переслідує невезіння: їх життя – це суцільне пасмо невдач.

Все більше вчених досліджують вищезазначені явища. Вони чітко розпізнають їх неприродний характер і називають такі явища паранормальними. Ми жодною мірою не сумніваємося в розвитку та досягненнях науки всіх періодів: докласичного, класичного, посткласичного, неокласичного. Однак переконання в тому, що згадані етапи розвитку науки можуть пояснити абсолютно все, суперечить дійсності, яку ми бачимо. Також нереальним є прагнення звести все зло, хвороби і нещастя тільки до реальних природних причин, тобто до медичного походження.

Наукою, яка може пояснити причини існуючих атипових порушень є ноосферна наука, якщо більш точно, це ноосферна валеологія. Дуже важливо, щоб лікар міг розрізнити, де його компетенція, де компетенція теолога, де компетенція ноосферної валеології. Безперечним є те, що кожен лікар-терапевт повинен вміти порадити своїм пацієнтам потрібного фахівця (ларинголога, ортопеда, невролога), до якого їм слід звернутися. У свою чергу священик повинен мати хоча б базовий дар розпізнання, щоб розуміти, потрібна певній особі допомога екзорциста чи ні.

Як я вже згадував порушення (діагноз) на фізичному плані може мати різні джерела походження і усунути його можна тільки у випадку, якщо ми доберемося до витоку (причини). Ліквідувавши причину, ми приберемо проблему. Якщо проблеми не медичного характеру і задавнені, то вони швидше за все вже нанесли серйозні зміни на фізичному рівні і вимагають подальшого медичного втручання. Процеси одужання протікають нестандартно, атипово, але мають деякі чіткі ознаки, які я хочу висвітлити в цій роботі, розкрити їх механізм, провести порівняльні аналогіії.

ПРИЧИНИ ПОРУШЕНЬ ОЗНАКИ
Теологічні Диявольська одержимість, муки диявольська обсесія
Ноосферно-валеологічні Домінанти Ухтомського-Давидовскої, конгломерати з колективним розумом, психокомплекси, домінанти і конгломерати з корінням, архетипи, міазми, мікроорганізми ендобіонти
Медичні Всі відомі медичні діагнози

Часто ураженим розумними безтілесними патогенними силами (РБПС) здається, що вони психічно хворі або божевільні. Яка різниця між ними?

Психічно хворі люди демонструють свої відхилення скрізь і завжди. Уражені РБПС приховують свої ураження, ховаються, і це може тривати десятки років. Чим довше тягнеться пораження, тим більше проявляється у фізичному стані патологій, які не піддаються лікуванню медичними засобами.

Відразу хочу відзначити, що не буду затримуватися на поясненні деяких причин, які вважаю загальновідомими і загальноприйнятими. Маю на увазі існування злих духів, ймовірність диявольської одержимості, конгломератів патогенних об’єднань з колективною свідомістю, домінант Ухтомського-Давидовскої психокомплекс, виразки і домінанти і конгломератів з історичною пам’яттю.

Найважче ураження людини на фізичному рівні – це одержимість злим духом. Злий дух вселяється в людину і діє зсередини. Диявольська одержимість завдає дуже велике страждання, коли дух опановує тілом людини,  то наказує йому робити або говорити так, як він цього хоче. Жертва не може цьому протистояти, отже, не несе за це моральну відповідальність. Хочу сказати, що існує чимало різновидів диявольської одержимості, які розрізняються між собою проявами і складністю. Тому справу треба починати з дослідження проявів, про яких розповідає конкретна особа або її родичі, а також слід з’ясувати причини цих проявів.

Насамперед, слід звернути увагу на фізичну біль. В організмі є два місця, яких найчастіше поселяє злий дух – це голова і шлунок. Крім гострої головної болі, від якої не вдається позбутися за допомогою знеболюючих ліків, у молодих людей можна спостерігати відставання у навчанні. Здібні хлопці, у яких ніколи не виникало труднощів у навчанні, раптом перестають навчатися і повністю втрачають пам’ять, у них може проявлятися надлюдська фізична сила. З боку шлунку, крім болю, може проявлятися довгострокова діарея або запор, який може тягнутися роками. Типовим проявом також є відраза до всього святого: одержимі особи раптом перестають молитися, хоча раніше це робили, не ходять до церкви, постійно дратівливі, часто легковажать, нехтують освяченими предметами і образами. Майже завжди з цим проявом пов’язані антигромадська поведінка і злість стосовно родичів або оточення, в якому вони знаходяться.

Ще одне вразливе місце в людському організмі – це шийка шлунка, яка розташована відразу під грудиною. Там також може виникати гостра біль, яка не піддається лікуванню. Для хвороб демонічного походження характерне поширення болю на весь шлунок, кишківник, нирки, яєчники. Лікарі не розуміють причин цього явища і не можуть отримати позитивний результат, застосовуючи ліки.

Одним з критеріїв розпізнавання диявольської одержимості є саме відсутній ефект від ліків на відміну від благословень, тобто екзорцизму.

Надзвичайна сила також може бути проявом диявольською одержимості. Таку особу важко утримати кільком здоровим чоловікам, вона може розірвати міцні мотузки і шнури. Часто людина, якої доторкнувся злий дух (або інші члени сім’ї, в якій твориться зло), має страх і переживання за всіх і за все, чує дивні голоси, кроки в коридорі, бачить двері, що відкривається самі собою, предмети, які зникають, а потім повертаються на місце, чує удари по стінах і меблях. Якщо відповіді на питання одержимого і його родичів підтверджують діяльність злого духа, тоді лікар повинен відправити хворого до священика чи монаха -екзорциста, щоб здійснити обряд екзорцизму.

Коли з людини виходить злий дух у нього з’являється головний біль, біль у вухах або очах. Хворі можуть скаржитися на те, що екзорцист викликає у них біль. Ця поведінка характерна для одержимих людей. Таких хворих потрібно морально підтримувати близьким людям і заохочувати їх до проведення обряду екзорцизму, розуміючи, що людина одержима і нею повністю керує злий дух. Про таку людину треба дбати, як про маленьку дитину, яка не хоче пити ліки або погано їсть. Типовим є те, що одержимі знаходять сотні причин, щоб уникнути екзорцизму, втікають з місця його проведення, навіть нападають на духовних осіб, які їх супроводжують.

У науковий обіг автором статті введено визначення конгломератів. Конгломерати – це патогенні об’єднання систем за певною ознакою в мегасистему з колективним розумом і свідомістю, яка здатна еволюціонувати, управляти людиною на нейро рівні, і є причиною легких та важких захворювань, розладів, які надалі в деяких випадках можуть призвести до демонічної пораення.

Конгломератні патогенні об’єднання бувають матеріальні та безтілесні. Вони не діагностуються медициною, не відносяться до медичної психології і не тестуються теологами-экзорцистами. Саме такі випадки – це компетенція ноосферної валеології.

Автором вперше конгломерати були продіагностовані і фундаментально досліджені з визначенням типу їх поведінки і психології, а також розроблено низку технологій для їх ліквідації.

Сьогодні ми можемо виділити наступні об’єднання:

 • Конгломерати матеріального походження на базі найпростіших паразитів, в основі яких ежить токсоплазмоз та їх безтілесні утворення;
 • Конгломерати бактерій стійких до антибіотиків та їх безтілесні утворення;
 • Конгломерати безтілесні на базі об’єднання домінант Ухтомського-Давидовскої;
 • Конгломерати безтілесні на основі патогенних впливів історичної пам’яті архетипів, які тягнуться з патогенних утворень в архетипах, як мінімум до сьомого коліна. На Сході вони відомі, як кармічні.

Конгломерати мають свою ієрархію і динаміку розвитку. Всі вони патогенні і паразитують завдяки господарю. Господар займає останнє місце в ієрархії. Розподіл життєвої енергії йде саме згідно ієрархії. Конгломерати мають зони впливу системні (впливають на людину, тобто на свідомість людини) і локальні (впливають на певний орган, систему органів або мають гібридний вплив). Вище по ієрархії знаходяться конгломерати безтілесних.  В процесі еволюції конгломерати матеріальні переходять в безтілесні. Якщо за життя людина не позбулася «квартирантів» – безтілесних конгломератів, то вони автоматично переходять в архіви роду, будуть там зберігатися до сьомого коліна та мати вплив через генетичний код на членів роду, поки не будуть усунені через одного з членів роду.

Загальні випадки порушень та змін у особи, що свідчать про вплив злого духа і конгломератів. Хоча їх недостатньо для того, щоб поставити правильний діагноз, але вони можуть допомогти в його формулюванні. Несприятливі явища, тобто злі духи і конгломерати, патогенно впливають на людину, намагаються в більшій чи меншій мірі зашкодити людині: її здоров’ю, почуттям, талантам, інтересам, реалізації в соціумі, створенні і збереженні сім’ї, вони намагаються забрати радість життя.Замість цього підсовують прагнення до смерті, суїциду.

Шкода здоров’ю. Злий дух і конгломерат має силу приносити фізичні і психічні страждання. Вже згадувалося про два види поширених страждань, а саме: головний біль і біль шлунка. Переважно це безперервна біль. Інші болі можуть бути такі, що часто людина відчуває під час екзорцизму. Це можуть бути також запалення лімфатичних вузлів, синці, поколювання …

Вплив на органи почуттів. Злий дух і конгломерат може спричиняти роздратування, яке складно вилікувати. Така дратівливість особливо помітна в стосунках до людей, які нас люблять. Таким чином, злий дух розбиває сім’ї, знищує дружбу, відміняє заручини і через дрібні причини провокує гучні сварки в родинах, в яких насправді всі люблять один одного. У людини, в яку вселився злий дух і є ураженою конгломератами, виникає враження, що її ніхто не хоче бачити і підтримувати стосунки і, що їй потрібно триматися осторонь всіх. У такої особи також виникає відчуття, що її ніхто не розуміє, ніхто не любить, вона відчуває емоційну порожнечу, не може знайти собі пару. Кожен раз, коли починаються дружні стосунки, які могли б перерости у взаємні почуття і, можливо, одруження, раптом все руйнується без всяких на те причин.

Вплив на професійну сферу, творчість. Труднощі виникають з працевлаштуванням навіть коли відомо, що є робота. Причини такого становища складно пояснити. Трапляється, що особи, які знаходять роботу, через деякий час залишають її з незрозумілих причин, потім знову знаходять, але на ній знову не можуть довго втриматись. Для членів їх сімей це здається безвідповідальним або чимось ненормальним. Досить часто зустрічається банкрутство заможних сімей з причин, які дуже важко логічно пояснити. Така ситуація спостерігається серед великих підприємців, у яких раптом без причини руйнується бізнес. В інших випадках такі підприємці починають здійснювати неприпустимі помилки, що ведуть до великих боргів. Зустрічаються випадки, коли власники торгових центрів, автосалонів і магазинів помічають, що у них перестають купувати товар. Таким чином, ми спостерігаємо труднощі з влаштуванням на роботу, перехід від економічного процвітання в занепад або ж від інтенсивного праці до безробіття, творчим людям стає надзвичайно важко творити. Як правило, все це відбувається без видимих на те причин.

Вплив на радість життя. Зрозуміло, що фізичні страждання, емоційна самотність, економічне банкрутство схиляють людину до песимізму і вона починає негативно сприймати життя. Нею опановує своєрідна нездатність до оптимізму або хоча б до надії. Людина починає сприймати життя тільки в чорних фарбах, не бачить найменшої можливості виходу з ситуації, не сподівається змін на краще.

Прагнення до смерті. Це стратегічна мета, яку злий дух безтілесний конгломерат визначає собі, а саме, довести людину до відчаю і самогубства. Людина, що має «квартиранта», який жорстоко мучить і спокушає вчинити самогубство, з боку виглядає божевільною. Проте тяга до суїциду не завжди пов’язана зі злим духом або когломератом, а може мати й інші причини.

Коли людина, уражена злим духом, потрапляє під опіку Церкви, навіть через прийняття одного благословення (екзорцизму), ця людина отримує спасіння.

Одержимий злим духом не заразний ні для членів сім’ї, ні для того, хто був присутній під час екзорцизму, ні для місць, в яких здійснювався екзорцизм. Злий дух може діяти на тих, хто проводить екзорцизм, він їм мстить. Злим духом можна заразитися у випадках тривалого перебування в місцях, де більшість осіб одержимі. Злим духом можуть заразити, в народі називають чорна магія, псування. Ураження конгломератом на відміну від одержимості заразне для членів сім’ї, оскільки конгломерат – це системне утворення і діє він на систему «сім’я» деструктивно. Під словом «сім’я» ми розуміємо: чоловіка, жінку і дітей віком до 21 років. Усунути конгломерати особистості можна за допомогою ванн «МАРЦИНИШИН®».

Коли дух або конгломерат з’являється в приміщенні, він викликає фізичні порушення у всіх мешканців будинку, наприклад, безсоння, головний біль або біль шлунку, погане самопочуття в цілому. Для того, щоб позбутися такого злого духа, потрібно провести екзорцизм приміщення. Щоб позбутися від конгломерату, необхідно у приміщенні протягом 2-х годин розпорошувати за допомогою ультразвукового розпилювача біологічно активну воду «МАРЦИНИШИН®» концентрат EL-60.Для запобігання можливості повернення конгломерату достатньо щодня 30 секунд вранці і ввечері розпорошувати біологічно активну воду «МАРЦИНИШИН®» концентрат EL-60.

Схожість у поведінці злого духа і конгломератів.

 Узагальнюючи вищевикладене можна сказати, що злий дух і конгломерат роблять все, щоб їх не виявили. Вони досить стримані у словах і хапаються за будь-які способи, щоб відбити бажання і нашкодити екзорцисту, ноосферному валеологгу чи особі, що має «квартиранта» або «квартирантів», над яким повинні провести екзорцизм або ноосферно-валеологічні процедури. Хочу відзначити, що ніколи не буває двох однакових випадків. Поведінка злого духа і конгломерату буває непередбачуваною. Далі в статті піде мова про деяких загальних рисах, з якими найчастіше доводиться зіштовхуватися.

Для кращого розуміння поведінки злого духа і конгломерату ми виділимо наступні чотири фази: перед їх виявленням, при проведенні екзорцизму або ноосферно-валеологічних процедур, перед самим вигнанням і після звільнення.

 

1. Поведінка злого духа і конгломерату перед їх виявленням.

Злий дух і конгломерат викликають фізичні і психічні порушення. Людина, якої це стосується, лікується у різних лікарів, їй можуть ставити різні діагнози або не можуть взагалі їх встановити і ніхто не може визначити справжню причину хвороби. Іноді тривале медикаментозне лікування різними препаратами виявляються безуспішними. Тому пацієнти часто змінюють лікарів, звинувачуючи їх у бездарності. В організмі людини (не маючи на це ніяких підстав ) появляється радіація, отрутохімікати, ртуть, алюміній, нікель і інші речовини. Це продукти життєдіяльності злого духа і конгломерату. До них відносяться і патогенні амінокислоти (лівосторонні) і наведені поля перешкод. Дуже важко діагностувати, коли людина має психічні хвороби (іноді це стосується і фізичних недуг), вона виглядає в очах рідних і знайомих «божевільною». Проблемою таких хворих є те, що їх ніхто не розуміє і їм ніхто не вірить.

Майже завжди такі люди, роками безрезультатно стукають у двері традиційної медицини, починають шукати цілителів, хіромантів, волхвів, знахарів, біоенергетиків, екстрасенсів, проводять регресії і, таким  лише посилюють свою хворобу. Найчастіше такі люди випадково дізнаються про діяльність екзорцистів і ноосферну валеолоію.

Злий дух навіть у випадках повної одержимості діє не постійно. Аналогічно і конгломерат діє періодами, які ще називають «кризовими моментами». Ці періоди бувають довгими і короткими. За винятком тяжких випадків, одержима людина може звично виконувати свої обов’язки, пов’язані з навчанням або роботою, і виглядати цілком нормально. Насправді лише їй одній відомо, яких зусиль це коштує.

 

2. Поведінка злого духа під час екзорцизму і конгломерату під час діагностики і процедур.

Спочатку злий дух робить все, щоб його не викрили та наскільки це можливо, намагається приховати міру одержимості, хоча це йому не завжди вдається. Під силою екзорцизму він деколи виявляється вже під час першої молитви, тому іноді потрібно провести більше обрядів екзорцизму. Є випадки, коли люди мають роками монарший чин, і навіть у них проявляється злий дух через 10 і більше років. Кожен випадок індивідуальний. Злий дух має різну силу і глибину ураження, тому є складні випадки, коли не кожен екзорцист може його виявити. Іноді достатньо одного обряду екзотизму, а є випадки, коли «очищення» потрібно проводити протягом місяців, а то й років.

Злий дух дуже по-різному реагує на молитви і накази. Часто він намагається бути байдужим, хоча насправді дуже страждає, особливо,коли наближається момент звільнення одержимої людини. Іноді одержимі сидять нерухомо, мовчать і тільки реагують очима, коли до них торкаються, інші впадають в шаленство, метушаться, їх доводиться тримати, щоб не пошкодилися в результаті удару або падіння. Якщо людина має кілька злих духів, то серед них завжди є головний. Вождь покидає людину останнім і якраз в цей момент злий дух людини викликає страшні муки. Таким чином, він демонструє наскільки йому важко, і дзеркально відображає свої духовні і фізичні муки на людині, сподіваючись на те, що людина не витримає і припинить своє співробітництво з екзорцистом.

Аналогічно діє конгломерат або голова конгломерату, покидаючи людину. Головні болі, підвищення тиску, болі в очних яблуках, біль душі і порожнеча. Людина вигадує десятки причин, щоб не проводити процедури і покинути приміщення. Досить часто вона агресивно поводиться в суспільстві, бувають випадки фізичного нападу на персонал. Коли конгломерат покидає людину, їй стає легше, однак соромно і смішно за свою поведінку до вигнання. Ми не повинні ображатися на дії таких людей, оскільки це дії конгломерату.

Під час лікарської діагностики конгломерат виявити неможливо. Інколи можна побачити слід незрозумілих паранормальних явищ за допомогою комп’ютерної діагностики. Продіагностувати конгломерат можна в центрі ноосферної валеології, основоположником якого є автор статті. Він і є винахідником конструктора діагностики та системи САЙГОН, на якій проводяться процедури ліквідації конгломерату. Така система існує в єдиному екземплярі лише в Україні, Тернопільській області, м. Теребовлі, Інститут ноосферної валеології Марцинишин®. Усунути конгломерат можна і в домашніх умовах за допомогою наборів для ванн «МАРЦИНИШИН®». 

 

3. Поведінка злого духа і конгломерату перед самим вигнанням.

Цей делікатний і найважчий момент в кожному випадку індивідуальний. Процес екзорцизму, як ми вже згадували, може тривати місяцями, а в деяких випадках роками. Конгломерат, в основному, можна усунути за 14 днів. Є, правда, випадки, які потребують більш тривалого часу для усунення конгломератних утворень, на що вказує попередня діагностика. Під час вигнання і ліквідації злий дух і конгломерат хитрують – показують, що вже втратили свою силу, а в цей час намагаються завдати останній вирішальний удар. Часто буває так, що під час звичайних хвороб стан пацієнта поліпшується поступово, поки не настає одужання, а тут все відбувається навпаки: одержима людина, яка  уражена конгломератом, починає відчувати себе все гірше, і коли у неї вже не залишається сил, – настає одужання. При наближенні до одужання, злий дух, як і конгломерат, намагаються прищепити «жертві» свої враження і відчуття і коли вона не витримує цього нестерпного стану, він передає його цим людям. Він відчуває розпач і намагається передати його ураженої людини. Він відчуває, що йому надходить кінець, що у нього вже не залишилося часу і шансу діяти. У цей момент він підсовує пораженій людині думку про те, що все пропало, що її  життя добігає кінця, зміцнює в людині переконання в цілковитому божевіллі, і що все оточення теж божевільне.

До таких труднощів треба додати фізичну втому, адже поражена людина знаходиться в ненормальному стані, коли здається, що одужання неможливе. Злий дух і конгломерат може викликати фізичні, а також психічні хвороби, які потрібно лікувати медикам лише після звільнення від демонічного впливу і впливу конгломератів. Якщо ураження не задавнено, немає коренів у архетипи, то можливе повне одужання без негативних залишкових явищ. Часом ті, хто відчуває себе погано протягом перших одного-двох-трьох днів, а потім спостерігають сталий улучшениесостояния. Особливо в кінцевій фазі одужання таким людям треба допомагати, заохочувати їх. Цих «хворих» треба часто заохочувати, щоб вони молилися, ходили в церкву, приступали до святих таїнств, тому, що вони цього самі не зроблять.

Для досягнення хороших результатів необхідно співробітництво з боку людини, все залежить від її старанної молитви, прийому таїнств, життя за принципами Євангелії. Також важливо, щоб этотчеловек брав освячення і благословення, щоб просив про молитву близьких людей (дуже корисна молитва всієї родини, парафіяльних та монаших спільнот, молитовних груп), щоб просив відслужити в його наміри Божественну літургію. Велику духовну користь дають паломництва і вчинки милосердя. А найбільше потрібна посилена особиста молитва, щоб через неї з’єднатися з Богом. 

 

4. Поведінка злого духа і конгломерату після визволення людини

 Дуже важливо, щоб людина, звільнена від злого духа і конгломерату, не переставала молитися, приймати таїнства, ревно дотримувався християнського способу життя. Адже досить часто трапляється так, що злий дух, конгломерат наносять нові удари, і знову хоче повернутися до цієї людини. Йому не можна відкривати двері. Ми можемо говорити тут про повне повернення до здоров’я, про поліпшення, яке відбувається після вигнання злого духу і ліквідації конгломерату. Якщо ураження були давні і сильні, то це призводить до втрати фізичного і психічного здоров’я, яке потрібно відновлювати медичними, валеологічними та іншими методами. У будь-якому випадку після вигнання злого духу корисні для відновлення здоров’я ванни «МАРЦИНИШИН®». Ванни також необхідно приймати під час ліквідації конгломерату, а якщо потрібно, то і в реабілітаційний період.

У практиці екзорцистів були випадки, коли людина повертається в колишній стан, хоча і не припиняла молитви та уникала гріха. Звільнення від злого духа вдруге є порівняно легким. Зате, якщо повернення злого духа сталося через нехтування молитвою або через гріх, то ситуація ускладнюється. Про це йдеться в Євангелії від св. Матвія (12, 43-45): злий дух повертається назад з сімома іншими духами, які ще гірше.

Злий дух і конгломерат роблять все, щоб приховати свою присутність. Це дає можливість відрізнити одержимість і пораження конгломератом від психічних хвороб, коли пацієнт робить все, щоб стати об’єктом інтересу з боку інших людей. Поведінка злого духа і конгломерату зовсім інша.

Відрізняється поведінка «власників» домінант Ухтомського-Давидовскої. Хочу нагадати, що об’єднання домінант утворюють конгломерат. Носії домінант, реагуючи на збудник, стають неадекватними, не пам’ятають своїх дій і взагалі не можуть дати пояснення, звідки взялися неадекватні слова, дії, репліки. Пояснюють, що вони цього не могли робити, говорити, що нам це не властиво, ми зовсім інші. Такі ситуації інколи проявляються у носіїв конгломератів.

Як і одержимість, так і конгломерати, домінанти Ухтомського-Давидовскої, психокомплекси згубно впливають на стан здоров’я людини. Домінанти і психокомплекси досить легко усуваються ваннами «МАРЦИНИШИН®», які можна приймати в домашніх умовах. Досить часто, під час кризи, нападу, пов’язаного з домінантою, людина не пам’ятає своєї поведінки, ні те, що вона робила або говорила.

 

Диявольські муки. Цей стан зустрічається набагато частіше, ніж одержимість. Однією з причин може бути помста злого духа. Наприклад, якщо людина допомогла іншій позбутися від нього. Особи, що потрапили під диявольське страждання, мають від злого духа  велику шкоду на стані здоров’я, матеріальних благах, відносинах з іншими. Розпізнавання причин цих хвороб, страждань (тобто перевірка на те, чи є їх джерелом злий дух) і лікування їх є завданням не легшим, ніж розпізнавання і лікування справжньої одержимості. Ці хвороби і страждання можуть проявлятися по-різному. Інколи їх досить складно розпізнати, а для лікування потрібен час.

Схожі страждання люди відчувають і від конгломерату, коріння якого йдуть у архетипи (родове дерево; карма).

 

Диявольська обсесія. Тут мова йде про несподівані приступи, часом досить тривалі, обсесійні думки, часто недоречні, самостійно жертва не здатна від них звільнитися. Тому людина, яка піддалася такому впливу, живе в постійному стані відчаю, спокус, спроб самогубства. Майже завжди обсесії впливають на якість сну та сновидіння. Хтось може сказати, що це хворобливий стан і, щоб його вилікувати, треба звернутися до психіатра. Для всіх інших явищ можна знайти психіатричне, парапсихологічне або якесь інше пояснення. Однак бувають випадки, які вислизають з-під діагностування в цих сферах медицини та науки, хоча очевидні прояви злого духа або його присутності. Ці відмінності можна помітити завдяки спеціальним знанням та досвіду.

Обсесія-це патологічний стан, коли почуття і переживання людини, її страхи та ідеї, навіть спогади, виникають без її бажання. Обсесія дуже часто присутня у людей, уражених конгломератом. Іноді трапляються гібридні пораження симбіозом домінант Ухтомського-Давидовскої, конгломерату і злого духа. Домінанти Ухтомського-Давидовскої і конгломерати ліквідовуються у ваннах «МАРЦИНИШИН®». Курс 14 ванн в тривалістю 40 днів можна робити в домашніх умовах.

Якщо ураження гібридне, то ліквідувавши домінанти і конгломерати, значно зменшується дія злого духа. Як показує досвід, оздоровлення є наслідком зміни свідомості, цілісного мислення, яке приходить під час прийняття ванн. Як наслідок, – навернення, прийняття рішення про зміну свого життя. Сповідь і святе причастя є найбільшим екзорцизмом.

0002-01-ua

Якщо одержимість або демонічне страждання і обсесія проростає з наведених полів перешкод, то усуваючи ці поля, ми зменшуємо силу демонічного впливу. Вигнавши з допомогою екзорцизму демонічний вплив, у людини при гібридному ураженні залишаються тільки наведені поля перешкод: конгломерати, домінанти, психокомплекси. Їх можна ліквідувати, приймаючи ванни «МАРЦИНИШИН®».

МІАЗМИ, СИФІЛІС І ХВОРОБИ УЯВИ.

Сифіліс і французька хвороба (гонорея) отримали широке поширення в 1494 році, в пік епідемії. Три роки потому Нікколо Леонічено, професор медицини в університеті Феррари, публікує свою книгу про французьку хворобу (гонорея).

Згідно теорії батька гомеопатії Г. Ф. С. Ганеманна, кожне сьоме покоління відчуває потужний удар від епідемії сифілісу, гонореї на своєму здоров’ї. Покоління – це в середньому 25 років, враховуючи те, що жінки здебільшого народжують у віці від 20 до 30 років. Різниця між 1494 р. і 2014 р. Становить 520 років. 520 / 25 = 20,8

Це означає, що сьогодні ми живемо в періоді 21 покоління від часів епідемії сифілісу і гонореї. Саме цей факт є причиною збільшення в кілька разів захворювань раком і серцево-судинними захворюваннями.

У своїх працях і виступах автор розкривав процеси, які проходять на межах квантових рівнів у точках біфуркації. Ці переходи (перевали) називаються точкою біфуркації. У них проходять процеси метаморфози біологічних систем. Людина – це біологічна система, що має свідомість, розвинену уяву, фантазії, ілюзії. Матерія складається з трьох складових:

0002-02-ua

На наведеній схемі інформація [I] позначена як частина матерії, яка існує в часі і просторі. Від якості інформації залежить якість матерії. Інформація або структурує (еволюціонує) матерію і запускає негентропійні процеси в матерії або призводить до деградації матерії, запускаючи ентропійні процеси.

Зміна однієї складової змінює якість системи. Якість біологічної системи залежить від процесів метаболізму, тобто від швидкості і типу хімічних реакцій.

Через свою уяву людина змінює інформаційну та енергетичну складову біологічної системи, змінюючи, таким чином, всю біологічну систему. Якщо уявою в біосистему був внесений деструктив, то він стане причиною зміни в генетичному коді людини. Генетичний код людини має свій алгоритм видачі файлів на кожне покоління. Наприклад, у народі кажуть: дід пропив печінку онука. Файл алкоголіка активується в третьому поколінні. Беручи до уваги дослідження Ганеманна, файл сифілісу активується в сьомому поколінні. Він назвав це явище міазмом, тобто нематеріальним впливом, що призводить до патологічної зміни (захворювання) на фізичному рівні.

Виходячи з особистих спостережень, слід зазначити, що після 21 покоління міазми сифілісу, гонореї та туберкульозу активуються вже в кожному поколінні. В цьому криється відповідь на питання: чому рак і серцево-судинні захворювання і смертність від них носить епідемічний характер.

У християнській теології є таке поняття, як гріх до сьомого коліна, тобто патологічні програми працюють сім поколінь, а на наступні покоління вони не прописується в генетичному коді. Через сім поколінь проходить квантовий стрибок роду. Будь-яка система, що переходить на новий якісний рівень, має сім підрівнів. Іншими словами, на дорозі, що веде до великого переходу, є сім маленьких переходів. Якщо взяти за приклад музичну термінологію, то великий перехід – це октава. Від ноти до першої октави до другої октави є сім тонів:

0002-03-ua

Історія з міазмами зовсім інша. Виправлення завжди відбувається на ноті сі, спричиняючи  напливи важких хвороб для людства. Саме між нотою сі першої октави й нотою до другої є точка біфуркації. Як вже згадувалось, у точці біфуркації відбуваються процеси метаморфози біологічних систем, тобто біологічні системи проходять через дзеркала (фільтри). Дзеркала пропускають системи тільки з позитивними оцінками, які їм випали на життєвій дорозі. Наприклад, візьмемо п’ятибальну систему числення, де 1 і 2 – це негативні оцінки, 3,4 і 5 – позитивні. Біологічна система, яка не пройшла Дзеркала, починає хворіти. Хвороба – це останнє попередження до перевантаження. Якщо перезалік хвороби зроблений, то життя продовжиться, якщо ні, – система припинить своє життя в матеріальній формі. Як ми бачимо, щоб перейти від першої октави на другу, не досить мати одиниць і двійок. Перехід з другої на третю октаву буде забезпечений тільки з оцінками 4 і 5, а перехід з третьої на четверту октаву (саме зараз людство знаходиться в цьому переході – 21 покоління) буде забезпечений тільки тим, у кого тільки позначки 5 у всіх попередніх октавах. Цей перехід я назвав біфуркація біфуркацій. Він детально описаний у  роботі автора «Біфуркація біфуркацій». Саме у точці біфуркації біфуркацій проявляються патології, причиною яких є міазми і вони мають масовий характер.

Медикаментозно їх можна прибрати, так як вони відносяться до категорії невидимих або безтілесних хвороб і мають свою причину. Забрати їх можна лише через ліквідацію причини. І ось тут мені б хотілося розкрити причину французької хвороби і філософію ліквідації її наслідків (виразок). Для цього нам треба повернутися в епоху реформізму в 16 століття, в часи життя і творчості великого філософа, вченого, лікаря, дослідника, автора нового напряму в медицині ятрохимии, Теофраста Бомпаста фон Гогенгейм, пізніше прозваного Парацельсом.

Теофраст  Парацельс (1493-1541) – немецкий врач, профессор университета в Базеле (Швейцария), основатель ятрохимии – направления в медицине, представители которого рассматривали процессы, происходящие в организме, как химические явления, а болезни, как результат нарушения химического равновесия, и ставили задачу поиска химических средств их лечения. Парацельс фундаментально исследовал сифилис, кроме этого он был первым врачом, который с медицинской точки зрения занялся феноменом пляски святого Витта. Свои исследования и размышления он описал в книге DeCausisMorborumInvisibilium, то есть «О невидимых болезнях и их причинах». Парацельс пляску святого Витта рассматривает как болезнь, имеющую естественное происхождение и не связанную с бесовским или демоническим влиянием, Гогенгейм различает три формы заболевания. Это безумная пляска, похотливая пляска и конституциональная страсть к танцам, они относятся к невидимым болезням. Мы попробуем пунктиром наметить основные линии целостного учения Парацельса о сифилисе. Основное внимание врача уделяет исторически обусловленным (астральным) причинам болезни.  Именно такое видение сифилиса характерно для его основополагающего труда  по этой проблеме «Восемь книг о причинах и происхождении французской болезни, а также рецепты, способствующие ее исцелению», написанного в 1589 году.

Причина сладострастного варианта пляски святого Витта, кроется в «легкомысленности нрава и  слабой воле, склонной ко вседозволенности». Сила воображения также находит здесь свое хореографическое выражение. Основную роль играют непристойные мечты и представления, которым Парацельс придавал большое значение в своей теории развития сифилиса. Этот вид болезни поражает в основном женщин, поскольку им присуща «большая сила воображения». Однозначно нельзя сделать вывод о том, что «невидимые болезни» свойственны главным образом женщинам.

Гогенгейм понимал, что сексуальная энергия женщин, превосходит половой потенциал мужчин. Жертвами сладострастной пляски святого Витта становятся женщины с повышенной сексуальностью, склонные к сладострастным мечтаниям. Идет процесс материализации воображения. В организме проходят алхимические процессы, которые приводят к патогенной коррекции генетического кода человека.

Одной из глубинных причин массового психоза, сопровождающегося пляской святого Витта и другими заболеваниями,  находится «в завистливом сердце, которое неспособно в подлинной любви» озлобленность, элементарная зависть, разочарование в жизни составляют, таким образом, базовую структуру для развития массового психоза и, как следствие, тяжелой болезни, поскольку, по мнению Гогенгейма, «мечты завистливого человека становятся явью». Эту формулу мы находим в «VolumenParamirum», его основополагающей работе о причинах болезней. Психологическая модель Парацельса была взята на вооружение Фридрихом Ницше, Максом Шелером и Гельмутом Шеком.

Современная психиатрами доказано, что зависть высвобождает огромный потенциал агрессии, и в психологическом отношении положение Гогенгейма о зависти как неотъемлемой составляющей пляски святого Витта трудно опровергнуть.

По мысли Гогенгейма «до сих пор не было изобретено единственно правильной философии». Под философией здесь понимается опытная наука, особая эмпирическая система, в которой врач верно понимает природу невидимых болезней и способен выбрать правильный путь лечения. Гогенгейм замыкает свои рассуждения на Боге. Не следует благодарить ни дьявола, ни врача, даже если он оказывает услуги и способствует выздоровлению. Ни дьявол, ни врач не в силах избавить пациента от страданий. Это под силу лишь Богу, который лечит человека посредством медицины, валеологии.

Изучая тяжелые заболевания, Гогенгейм не забывал о бородавках и мозолях. Он рекомендовал смазывать их утром и вечером специальной мазью и ни в коем случае не разрешал срезать или прижигать эти болезненные наросты. Коварство бородавок  заключается в том, что не редко их появление становилось первым признаком развития элефантиазиса, который мог принимать характер французской болезни  или сифилиса. Сегодня мы знаем следующие проявления, которые приводят к тяжелым болезням: папилломы, герпес, вирус Эпштейна-Барра.

Здоровый организм не способен болеть. Недуг поражает только органы, у которых ослаблены защитные функции. Если вернуть утраченный иммунитет, то болезнь, в том числе рак, бесследно исчезнут.

Как мы упоминали выше, причинами возникновения такой болезни как сифилис есть:

 • Инфекция
 • Непристойные мечты и представления через воображение человека, т.е. моральные причины, в т.ч. зависть, злость, неудовлетворение жизнью и т.д.
 • Астральные (исторически обусловленные), тянущиеся с исторической памяти архетипов.

Каждая из этих причин ослабила иммунитет. Медицинским путем мы убираем инфекционную причину. Две остальные человек должен ликвидировать через переход своего сознания на новый квантовый уровень. Изменить его качество в сторону целостного мышления и любви. Устранить патогенные мысли через переосмысление своей жизни, изменить себя. Это компетенция ноосфернойвалеологии. Именно этому способствуют ванны «МАРЦИНИШИН®» .

Как было упомянуто выше, в точке бифуркации, которую сегодня проходит человечество, иммунитет должен быть на «5», иначе вместо перехода дорога приведет к болезни.

На основании вышеизложенных мыслей, можно сделать вывод о том, что миазмы – это своего рода доминанты на уровне внешних квантовых переходов, которые активизируются в точках бифуркации и точках бифуркации бифуркаций. В частности, миазмы сифилиса приводят к онкологии, миазмы гонореи – к сердечно-сосудистым заболеваниям, инсульту, инфаркту,  миазмы туберкулеза являются одной из причин сахарного диабета и почечной недостаточности, миазмы чесотки – к псориазу.

Миазмы, доминанты, конгломераты поражают иммунитет на информационном энергетическом уровне, что приводит к алхимическим процессам в организме в сторону патологии органа или системы. Не устранив миазмы, мы никогда не излечим болезнь, причиной которой есть миазма.

 

Теория и практика профессора Гюнтера Эндерляйна

Я думал, куда мне включить раздел о микробах, и пришел к выводу, что он должен присутствовать в работах о бестелесных, также телесных патогенных воздействиях.

В современной медицине все еще коренятся три фундаментальные ошибки. Именно они стали преградой к пониманию природы и, как следствие, биологических связей, которые являются причиной заболеваний вообще и хронических болезней в частности.

Первая ошибка связана с именем профессора Фердинанда Кона (ботаника из Бреслау), который в 1870 пришел к выводу, что микробам свойственна только одна форма репродукции и развития (мономорфизм).

Профессор Гюнтер Эндерляйн научно доказал явление полиморфизма – существования различных стадий, фаз и форм развития и репродукции микробов и изложил их в своей работе («Циклогенез бактерий»). Он считал, что мономорфизм невозможен биологически, природа никогда не создает статических, неизменных жизненных форм.

Все паразиты, персистируя в организме человека, проходят в своём развития следующие стадии:

 • Коллоид (примитивная);
 • Бактерия (промежуточная);
 • Гриб (завершающая, или кульминационная).

Однако это не означает, что все микробы развиваются до грибковой стадии. Их развитие во многом зависит от питательной среды и от собственного генома, определяющего уникальность свойств каждого микроорганизма.

Питательная среда рассматривается профессором Эндерляйном как существенный фактор развития паразитов. При этом её кислотность во многом определяет вирулентность и жизнеспособность микробов.

При этом установлено, что на каждой стадии развития микроорганизм синтезирует специфические органические кислоты (например, молочную, лимонную и др.).

Патогенность микробов всегда обусловлена какой-то одной стадией развития, реже двумя или тремя (например, дифтерийная палочка). У эндобионтов почти все стадии развития достаточно вирулентны, за исключением примитивных стадий – протит и хондрит, которые вступают даже в антагонистические взаимоотношения по отношению к другим патогенным микробам (антагонистический симбиоз).Все стадии развития эндобионтов можно наблюдать в крови человека и животного при помощи метода темнополевой микроскопии.

Вторая ошибка исходит от профессора Вильяма Харве (патолога и физиолога из Лондона), который ещё в 1651 году рассматривал клетку как наименьшую функциональную биологическую единицу.

Профессор Эндерляйн в своих работах «Конец царства клетки как основной биологической единицы», опубликованной в “BotanischesZentralblatt” в 1921, в «Циклогенезе бактерий» 1925 года и в “ArchivfurEntwicklungsgeschichtederBakterien” 1931 г. опубликовал данные, опровергающие эту точку зрения. По мнению прфессораЭндерляйна, именно протит, а не клетка, является наименьшей биологической единицей. Название протит им было выбрано по аналогии с протоном, являющимся в то время самой мельчайшей ядерной частицей.

Третья ошибка была допущена профессором Луи Пастером (химиком и биологом из Парижа) в 1873 г., утверждавшим, что кровь – стерильна.

Профессор Эндерляйн писал, что наша кровь – не стерильна; более того, она служит «игровой площадкой» для множества патогенных и непатогенных микроорганизмов. Сейчас эта точка зрения уже никем не оспаривается. Кроме того, хорошо известно, что кровь является наилучшей питательной средой для паразитов.

Микробами, как и более сложно организованными существами, движут желания и инстинкты, писал профессор Эндерляйн. В данном контексте для эндобионтов профессора Эндерляйна вполне приемлем подход Фрейда, где движущими силами поддержания жизнедеятельности паразитов являются:

 • инстинкт самосохранения;
 • стремление к воспроизведению;
 • стремление доминировать.

Инстинкт самосохранения проявляет себя в «прожорливости»: эндобионт (MucorracemosusFresen) – жадный потребитель протеина. Логическое следствие этого: микробам присущ мини-метаболизм, в результате которого синтезируются специфические для каждого микроба органические кислоты:

 • молочнаякислота – MucorracemosusFresen,
 • лимонная кислота – микробактерия туберкулеза, Aspergillus.

Стремление к воспроизведению проявляет себя как «стремление к соединению» (копуляции) и характерно всем стадиям развития микробов (начиная с примитивной и включая внутриклеточную в крови). В результате чего образуются «симпласты» по Эндерляйну, которые закупоривают кровеносное русло, вызывая гипоксию тканей. Симпласты представляют собой коллоидную массу из эндобионтов (симпротитов по Эндердяйну), тромбоцитов, эритроцитов, лейкоцитов.

Стремление доминировать выражается в тенденции объединяться – собираться вместе и «пускать корни», чтобы достигнуть более высоких и стабильных форм существования и развития. И здесь все стадии развития, в т.ч. различного происхождения, могут участвовать в этом процессе. По наблюдениям профессора JohannesWislicenus (немецкого химика и основателя стереохимии), образуемые коллоидные блоки могут иметь более 18 триллионов вариаций, которые, в свою очередь, могут соединяться в организме с различными химическими субстанциями, включая тяжелые металлы (по Эндерляйну, это – закрепление).

Это образования телесных конгломератов с коллективным сознанием и с желанием доминировать, т.е. управлять человеком, использует тяжелые металлы для обуздания хозяина. Избыток алюминия ведет к болезни Альцгеймера, забывчивости, старческому слабоумию, полной потере памяти. Например, организм людей, никогда не бывавших в зонах радиоактивного загрязнения, перенасыщен радиоактивными элементами. Здесь напрашивается вывод, тянущий на открытие. Фундаментом создания паразитарных образований является наличие миазм в организме человека. Безтелесные паразитарные образования создают условия и готовят плацдарм для развития телесных паразитарных образований.

Подобное «закрепление» препятствует дальнейшему развитию (по восходящей) микроорганизмов, но с другой стороны, эти структуры выступают в качестве своего рода микротромбов, затрудняющих микроциркуляцию.

Прошло более ста лет с тех пор, как немецкий микробиолог Гюнтер Эндерляйн выдвинул эндобионтную теорию. Она актуальна и по сей день. Эндобионты – микроорганизмы, живущие внутри других организмов. Наибольший интерес представляют болезнетворные эндобионты, которые паразитируют внутри клеток организма человека, в физиологических жидкостях, а при ослаблении защитных свойств вызывают развитие патологии.

Эндобионтная теория легла в основу инфекционных теорий многих заболеваний.

Длительно существующие очаги хронической инфекции являются источником сенсибилизации организма и поддержания аллергии, аутоиммунных процессов. Очаги хронического воспаления представляют собой локализованное раздражение тканей, инфицированных бактериями, вирусами, грибами. Чаще всего очаги локализуются в миндалинах лимфоглоточного кольца (тонзиллит), зубах (кариес, киста корня, гранулема), тканях пародонта (гнойные карманы), придаточных пазухах носа (синусит, киста), внутренних органах (аднексит, простатит, холецистит, пиелонефрит, цистит, кисты и др.).

Ванны «МАРЦИНИШИН®» обладают удивительными эффектами: подавляют патогенную трансформацию микробов, вызывая их реверсию в авирулентныеформы, активируют функцию распознавания иммунной системы по отношению к широкому спектру возбудителей. Результаты такой бальнеотерапии можно оценить по данным не только клинических, лабораторных, но и микробиологических исследований, а также методом тёмнополевой микроскопии.

Ванны «МАРЦИНИШИН®» вместе с другими существующими методами усиливают синергизм противомикробных эффектов.

 

Циклы развития микроорганизмов

В результате проведенных исследований профессор Эндерляйн выявил и описал три цикла развития микроорганизмов – эндобионтов

 • Mucorracemosus
 • Aspergilliusniger

Гриб Mucorracemosus, являясь эндобионтом, занимает центральное место в крови и клетках человека и млекопитающих. Его можно обнаружить практически в любой клетке человека (в т.ч. в сперматозойдах и яйцеклетках) и в клетках теплокровных млекопитающих, а значит, всех животных, которых мы употребляем в пищу.

Цикл развития Mucorracimosus в основном происходит в фибриногене. Поэтому этот цикл связан со всеми заболеваниями нарушения свертываемости крови. Профессор Эндерляйн считал Mucorracemosus причиной возникновения инфаркта и инсульта, варикоза и геморроя.

Цикл развития Mucorracemosus представляет собой в своей физиологической, непатогенной области начало цикла развития Aspergilliusniger, а в своей патологической области – начало цикла развития Penicillinum. Частично убрать патоген из продуктов можно термическим способом. Полностью с этой задачей могут справиться только ванны «МАРЦИНИШИН®».

Золотая коллекция ванн «МАРЦИНИШИН®» (14 ванн) способна устранить миазмы и развитие Mucorracemosus.

Платиновая коллекция ванн «МАРЦИНИШИН®»  (14 ванн) способна устранить развитие Mucorracemosus, цикл Aspergilliusniger  и  начальные стадии Penicillinum. Цикл развития Aspergilliusniger влияет на: функции лимфатических путей и лимфатических желёз (лимфома, лимфаденит).

Бриллиантовая коллекция ванн «МАРЦИНИШИН®»  (14 ванн) способна устранить все стадии развития Penicillinum.

 

Хронические болезни

Высшей формой циклического развития Aspergilliusniger является Bakteriumtuberkulosis.

Эта бактерия ответственна для перехода заболевания в хроническую форму. Её активация и рост являются следствием частого использования антибиотиков или противогрибковых средств. Современные иммунодепрессанты (антибиотики, кортикоиды и т.д.) являются частой причиной трансформации микробов в так называемые CW–формы: бактерии без клеточных стенок. Это относится к микобактерии туберкулёза.

При паратуберкулёзе вовлекаются в процесс органы, которые относятся к так называемому туберкулиновому патологическому кругу. Это органы, которые поражаются туберкулёзом в соответствии с циклом развития Aspergilliusniger:

 • слизистся оболочка кишечника
 • лимфатические сосуды и лимфатические железы
 • мочеполовая система: почки, мочевой пузырь, матка, яичники, параметрий, яички, придатки яичек, предстательная железа
 • Легкие и дыхательные пути
 • кожа и слизистые
 • кости, сухожилия, суставы
 • мозг и нервнаяситема.

Цикл развития Penicillium характеризуется следующим: ответвляется от патологической области цикла Mucor. Цикл развития Penicillium ответственен за возникновение острых воспалений.Этот цикл способствует возникновению: всех гнилостных заболеваний; всех острых воспалений любого органа; перехода заболевания в хроническую форму, т.к. каждый рецидив является частью хронического.

Все три коллекции ванн «МАРЦИНИШИН®»  восстанавливают эндоэкологию человека. Ванны являются донором и акцептором для человека, устраняют болезни, патогенные воздействия, организм становится гармоничным и здоровым. 

Взаимосвязь хронических заболеваний с циклами развития эндобионтов.

Здоровый организм – это состояние, которое характеризуется нормальной для отдельных органов внутренней средой и наличием в организме достаточно большого количества физиологических, непатогенных базовых форм микробов, находящихся на низких стадиях развития.

И, наоборот, с точки зрения САНУМ биотерапии, заболевание вызывает огромный дефицит непатогенных базовых форм эндобионтов и аномальную внутреннюю среду (эндоэкологию). Это обстоятельство требует внимательного отношения к внутренней среде организма.

Когда употребляется большое количество мяса млекопитающих, человек автоматически получает высокоразвитые вирулентные формы эндобионтов, которым организм должен противопоставить большое количество базовых авирулентных форм.

Чем больше человек съедает мяса животных, тем больше базовых видов микробов он должен иметь в своём организме, чтобы нейтрализовать вирулентные формы. Чем скуднее фонд авирулентных базовых форм, тем скорее будет численное превосходство патогенных высших форм эндобионтов и вероятность развития хронических заболеваний.

Таким образом, согласно профессору Эндерляйну, в организме теплокровных млекопитающих и человека содержится не только эндобионтMucorracemosus, но и многие другие микроорганизмы, находящиеся на разных стадиях развития.

Необходимо иметь в виду, что забой скота – всегда стресс, который вызывает изменение внутренней среды животного. В трупах животных интенсивно образуются высокоразвитые формы микроорганизмов–эндобионтов. Это значит, что с мясом, колбасой потребляется масса высокоразвитых патогенных (вирулентных) микробов. При этом тепловая обработка (варка, жарка, гриль, запекание и др.) ничуть не уменьшает количество вышеназванных микробов. По данным LidaMattman, Mucorracemosus и Aspergilliusniger, а также все стадии цикла Penicillinum погибают при температурах свыше +400°С или при глубокой заморозке (ниже -70°С). Сегодня для сохранения продуктов питания активно используют антибиотики, которые мы волей-неволей поедаем вместе с пищей.

Mucorracemosus выполняет важную функцию, определённую природой. После гибели организма он ответственен за возникновение процессов гниения, которые активируются в кислой среде. Поэтому, например, при использовании в пищу мяса неглубокой заморозки возникает дополнительная нагрузка на эндоэкологию (внутренняя экология организма).

Антибиотики, иммуносупрессивные препараты, гормоны (кортизон), а также некоторые виды терапии разрушают большое количество базовых видов микробов из разных циклов. Как следствие, образуется избыток высших форм (вирулентных) или, по-другому, недостаток полезных форм (авирулентных), что всегда увеличивает риск заболевания.

О том, что мир находится на пороге кризиса, вызванного устойчивостью микробов к антибиотикам, заявила на конференции в Копенгагене глава Всемирной организации здравоохранения Маргарет Чен. Человечество, по словам Чен, имеет дело с таким уровнем антибиотикоустойчивости, что эта ситуация может означать “конец такой медицины, которую мы знаем”. Мы вступаем в “пост-антибиотиковую эпоху”, – подчеркнула Чен. Каждый разработанный когда-либо антибиотик в любой момент может стать бесполезным.

По словам Чен, врачи лишаются так называемых “антибиотиков первого ряда”. В результате, манипуляции, прежде бывшие рутинными, становятся попросту невозможными. Это в равной мере касается, как лечения таких инфекций, как туберкулез или малярия, так и банальной хирургической обработки порезов.

Препараты, заменяющие утратившие свою активность антибиотики, становятся всё дороже, а чтобы добиться того же эффекта, нужны всё более продолжительные курсы лечения. “Такие обычные вещи как ангина или царапина на коленке у ребенка снова станут смертельно опасны”, – сказала Чен. Смертность пациентов, инфицированных антбиотикоустойчивыми штаммами микроорганизмов в некоторых случаях увеличивается на 50 процентов. При этом использование малораспространенныхантбиотиков нередко требует госпитализации, сопряжено с токсическим воздействием на организм пациента и всегда дороже.

Условия для этого кризиса, отметила глава ВОЗ, формировались десятилетиями. Основными причинами для него является некорректное использование антибактериальных препаратов, которые выбираются неправильно, принимаются слишком часто или слишком длительно.

ВОЗ призывает правительства стран мира поддержать исследования анбиотикорезистентности. “Недостаток средств в арсенале врачей требует инноваций”, – говорится в сообщении.

ДОГОРИ