Дериватизатор Наноефект

/ четвер, 01 Березень 2018 / Опубліковано в Відновлення грунтів, Марцінишин, Технології
kkv-title

1. Ми пропонуємо

Концентрований «SMART» композит Марцінишин® з функцією тунелювання і самоорганізації, «КОНЦЕНТРАТ КЛАСТЕРНОЇ ВОДИ (ДЕРИВАТИЗАТОР НАНОЕФЕКТ)»

 

Квантовий прискорювач потужності проходження хімічних, біологічних обмінних і відновних процесів, фотосинтезу і зміцнення імунітету культури

До складу Концентрату Кластерної Води (Дериватизатор), входять колонії вільних електронів, квантові точки, самоорганізуючі smart системи в наднаномасштабі на базі водних кластерів в розмірності простору і часу L T по таблиці Марцінишина . Водні кластери – унікальні структурно-інформаційні соти, які здатні накопичувати і утримувати енергію, збільшувати швидкість і покращувати якість хімічних реакцій та процесів метаболізму, усувати патогенну інформацію, ГМО.

2. Навіщо вам це потрібно?

Процес «Дериватизації» (утворення похідних хімічних речовин) – це процес перетворення хімічних сполук у похідний продукт з аналогічною хімічною структурою, але з кращими якісними властивостями.

Дериватизація нейтралізує токсичні і патогенні для рослин речовини у баковій суміші. Вона  стає високоенергетичною, її компоненти переводяться у наднаномаштабний розмір, що в свою чергу збільшує біодоступність речовини в клітину і її структури через клітинну мембрану.

Біодоступність – це здатність речовини до транспортування у місце призначення з мінімальними втратами (клітину рослин, біоти, тварини). Максимальна біодоступність досягається методом тунелювання і самоорганізації.

У десятки разів зростають ККД та ефективність бакової суміші як добрива. Збільшується ККД і якість фотосинтезу через механізм захоплення фотонів із молодих і кернових страт.

Різко зростає кількість ендотермічних хімічних реакцій (йде накопичення сонячної енергії із поглинанням тепла, утилізація CO2 і регенерацію O2) і різко зменшується кількість екзотермічних хімічних реакцій (розсіювання сонячної енергії із виділенням тепла і знищення культури). Це суттєво підвищує урожай, якість і приріст продукції в аграрному секторі і тваринництві, віддаляє планету від глобального потепління

Концентрат Кластерної Води (Дериватизатор)  при  змішуванні  з водою, яка є основою з основ для життєдіяльності будь-якого організму, структурує та пом’якшує її.

При використанні концентрату токсичні сполуки та вільні радикали розчеплюються на елементарні частинки і вода стає мякшою, структурованою, готовою для застосування.

При додаванні пестицидів, які використовуються вами традиційно, їхня дія підсилюється, але без шкоди для самої рослини.

Препарат також має функцію прилипача на мікроклітинному рівні, що дозволяє ефективніше використовувати добрива, ЗЗР, та інші стимулятори росту для рослин.

Виконує функцію каталізатора усіх потрібних для рослин біохімічних реакцій, процесів метаболізму.

Стимулятори росту рослин, добрива, чи ЗЗР, при правильному застосуванні з Концентратом Кластерної Води, проникає у рослину миттєво, замість традиційних 3-7 годин. Також обприскування рослин у суміщенні з препаратом не залежить від погодніх умов під час самої обробки.

Концентрат понижує високий рівень дейтерія, концентрація якого на сьогоднішній день є отрутою для будь-якого живого організму.

Таким чином збільшення урожаю можливе від 15 до 100 %, в залежності від забруднення грунту, та відновлення імунітету рослин на генетичному рівні.

 3. Чому це треба замовити саме у нас

На сьогоднішній день наша компанія єдина володіє технологією виробництва даного продукту, і надає інформаційно-консультаційний і науковий супровід, щодо правильного застосування у с/г виробництві.

4. Подробиці: технологія застосування.

Концентрат Кластерної Води застосовується в наступній послідовності:

 

Крок 1: В пусту ємність наливаємо КОНЦЕНТРАТ КЛАСТЕРНОЇ ВОДИ (ДЕРИВАТИЗАТОР) у співвідношенні 1:1000, тобто, 1л. концентрату на 1000 л. води.

Крок 2: Наливаємо необхідну кількість води згідно пропорції.

Крок 2: Додаємо усі необхідні концентрати, ЗЗР, Добрива - для підсилення їхньої дії.

 

Норми і кроки застосування можуть змінюватися залежно від технології застосування!

 5. Як замовити оплатити і отримати

Замовити Концентрат Кластерної Води ви можете зв’язатися з нами за цими контактами. Питання об’єму і терміну виконання доставки обговорюється в індивідуальному порядку!

ДОГОРИ