Екологічне відродження 21-го століття

/ середа, 10 Грудень 2014 / Опубліковано в Статті

Враховуючи неухильно зростаючі темпи зростання науково-технічного прогресу, переосмисливши досвід попереднього століття, для людства все більш гостро стає питання турботи про довкілля.

Глобальне потепління, вимирання рідкісних видів тварин, проблеми зі здоров’ям людей та інші природні катаклізми невблаганно вказують людству на його відповідальність і необхідність жити в гармонії з природою. Турбуючись про власні зручності і комфорт люди сильно обтяжують екологію, яка і без того в не найкращому стані. При чому відбувається це на перший погляд здавалося б в абсолютно нешкідливих процесах: у дрібному побуті або на робочому місці.

В умовах екологічного колапсу все більше прогресивних країн Європи та Америки, поряд з іншими екстреними заходами з порятунку навколишнього середовища і здоров’я людей, відмовляються від отруйних миючих засобів, що містять фосфати. Антифосфатна програма, націлена на припинення забруднення навколишнього середовища як в повсякденному домашньому господарстві, так і великих промислових масштабах: сотні тон шкідливих миючих засобів щомісяця зливаються в водопровід, забруднюючи тим самим водойми.

Вода – основа життя, природної гармонії та здоров’я людей. Історія не знає подібних моментів, коли питання захисту навколишнього середовища, стояв перед людиною так гостро, як в наш час. З початку 21-го століття, передові американські вчені та екологи ведуть активну роботу з порятунку світових водойм від загальнолюдської недбалості.

Компанія IPAX рада представити Вашій увазі результат цієї роботи – універсальний, екологічно чистий миючий засіб Geen Unikleen. Інноваційні технології, дозволили вченим розробити безпрецедентний миючий засіб, що в рази перевершує за своїми результатами все, що було винайдено раніше.

Green Unikleen не містить фосфатів та інших шкідливих речовин, повністю біорозкладаний, гіпоалергенний, простий і ефективний у застосуванні, нешкідливий для здоров’я людей, навколишнього середовища, флори і фауни.

Green Unikleen лінійка товарів

Green Unikleen лінійка товарів

З 2000 року, компанія IPAX займає домінуючу позицію на ринку миючих засобів Європи та Америки. За цей час виробництво очисних технологій, зокрема Green Unikleen, було визнано і сертифіковане провідними західними організаціями стандартизації та захисту екології такими як Green Seal, ISO, NSF і багатьма іншими.

На відміну від більшості прогресивних західних країн, що вже давно повністю відмовилися від отруйних миючих засобів, Україна робить поки лише перші кроки у розвитку загальнодержавної антифосфатні програми, проте кроки ці проводяться на найвищому законодавчому рівні. У зв’язку з даною ініціативою, компанія IPAX з радістю представляє універсальний миючий засіб Geen Unikleen на ринку України.

Geen Unikleen – екологічне відродження в 21-му столітті!

ДОГОРИ