Застосування NGO TECHNOLOGY в тепличних господарствах Кіпру

/ неділя, 20 Травень 2018 / Опубліковано в Результати, Статті
31939770_1674806959279943_7197527231386615808_n

КІПР.

Застосування SMART NANO GREEN ORGANIC TECHNOLOGY ( N.G.O. TECHNOLOGY) для відновлення родючості грунтів і якості вирощеної продукції в тепличних господарствах КІПРУ.

Сільське господарство інтенсивно розвинено на острові. Круглий рік фермери вирощують сільськогосподарську продукцію. Наприклад збирають ТРИ врожаї картоплі за рік. Пшеницю зараз закінчують збирати – коли в Україні тільки починає рости. Не виключенням і є тепличні господарства.

Теплиці на Кіпрі відрізняються від наших теплиць тим, що ми теплиці використовуємо, щоб зберегти тепло, а на острові щоб захистити рослини від палючого сонця! Круглий рік, протягом 12 місяців в теплицях, висаджують зелень, і це безперервно на протязі десятиліть! Основна проблема, з якою до нас звернулися за допомогою це – зниження родючості грунтів, які перенасиченні СОЛЯМИ, ВАЖКИМИ МЕТАЛАМИ, … (так як запас прісної води на Кіпрі є досить не великий. Влада змушена опріснювати морську воду для сільського господарства, і це призводить до потрапляння солі в грунт, яка в подальшому блокує рух поживних елементів для рослин. Норма засоленості на сьогодні перевищує границю В ДВІЧІ!!! ), що, в свою чергу, зменшило якість вирощеної продукції. Вміст в продуктах, деяких вітамінів, амінокислот, фітонутрієнтів, знизився за останні десятиліття в 10 і більше разів! Наприклад в ШПИНАТІ вітамін “С” знизився на – 65%. І ця тенденція стрімко росте!

За рахунок застосування NANO GREEN ORGANIC TECHNOLOGY, ми за 3 місяці відновили родючість грунту в теплиці, і як наслідок збільшення врожайності і якості!!!

Ми подбаємо про ваш успіх !

ДОГОРИ