Прикладні хвильові ноосферні біоекотехнології в аграрному секторі

/ середа, 17 Червень 2015 / Опубліковано в Статті
agro_wave

«Аграрний EL-композит Марцінішін®» – концентроване органічне добриво з фунгіцидно-інсектицидною дією, активатор стабілізації мРНК для рослин (до 170% в порівнянні з існуючими методами).

«Аграрний EL-композит Марцінішін®» – сприяє стимуляції росту рослин, а також має яскраво вираженою фунгіцидно-інсектицидною активністю щодо поширених шкідників. Посівний матеріал обробляється перед посівом, під час «протравки». Сумісний з іншими препаратами хімічного і органічного походження.

На 36 літрів води з джерела або свердловини ми даємо 30 мл. «EL-концентрату 60х103Т біологічно активної води Марцінішін®» плюс 4 літри «Аграрного EL-композиту Марцінішін®» з фунгіцидно-інсектицидною дією і обробляємо цим розчином 5 тонн зерна для посівної площі 20 га.

Бакова суміш біологічно-активного «Аграрного композиту Марцінішін®», «Гармонії -101» і «Концентрату кластерної води Марцінішін®», розведених водою зі свердловини або джерела у співвідношенні 1: 1 000, сприяє поліпшенню родючості грунту і здатна відновлювати родючість мертвих, хворих, виснажених грунтів за короткий проміжок часу. При цьому йде вплив, як на мінеральну, так і на біологічну частина грунтового горизонту. Зокрема чітко відстежується вплив на мікробіоту грунту у вигляді аеробних і анаеробних мікроорганізмів, збільшення біомаси азотфіксуючих і фосфоріммобілізірующіх бактерій. Даний процес відбувається за рахунок руйнування грунтових нерозчинних і недоступних рослинам мінеральних конгломератів (мінералізація грунтів) і переводу їх у рухомий стан. Також відбувається процес попередження утворення цих конгломератів.

Одночасно йде очищення грунту від радіоактивних, вуглеводневих (нафта, паливо, мастило), хвильових (радіочастоти), патогенного впливу вітрових електростанцій та ін. Урожайність рослин при обробці бакової водною сумішшю зростає за рахунок впливу розчину на грунт, а також безпосередньо на растеніе.Еслі порівнювати контрольні рослини і грунт, оброблені доступними на даний момент стимуляторами росту і добривами, то бакова суміш показала кращий результат, ніж хімічні препарати, особливо на хворий і виснаженою грунті з істотним збільшенням врожаю.

На 1000 літрів води ми даємо 1 літр «Концентрату кластерної води Марцінішін®» плюс 1 літр концентрованого органічного добрива з фунгіцидно-інсектицидною дією «Гармонія-101» і обприскуємо цим розчином 5 га землі. Отриманий нами розчин сумісний з іншими препаратами хімічного і органічного походження. 

 

Завантажити 
ДОГОРИ