Адаптор С-11-11 для насіння

/ четвер, 01 Березень 2018 / Опубліковано в Активізація насіння, Технології
c-11-11-title

1. Ми пропонуємо

Молекулярні agriculture smart, organic “green” technology в надмалих масштабах. 100 % натуральне.

МІТОГЕНЕТИЧНИЙ ФАЗОВИЙ ГІПЕРКОНЦЕНТРОВАНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ФУЛЕРЕНОВИЙ КВАНТОВИЙ ПРИСКОРЮВАЧ РОСТУ РОСЛИН І АДАПТАЦІЇ ДО ВИСОКИХ ТЕМПЕРАТУР І ЗНЕВОДНЕННЯ ГРУНТІВ. КВАНТОВИЙ КАТАЛІЗАТОР АДАПТОР « С-11-11 » для НАСІННЯ

( Склад: Колонії вільних електронів, квантові точки, самоорганізуючі smart системи наднаномаштабі 10-23 на базі водних кластерів і фулеренів C-100, C-110, C-121, C-144, в розмірності простору і часу

L 8 T -8 по таблиці Марцінишина, архібакткрії, амінокислоти, ферменти, гумати, цеоліт, кварц, водні композити, мікроелементи. )

2. Навіщо вам це потрібно?

Квантовий каталізатор хімічних процесів С-11-11 у наднаномаштабі 10-23 надзвичайно прискорює перебіг хімічно-біологічних процесів, збільшує кількість мітогенетичних хімічних реакцій до 1055. Переводить речовини, продукти, розчини, воду в наднаномаштабний якісний новий фазовий стан.

Структурує воду, покращує властивості усіх продуктів бакової суміші, гармонізує і синергізує їх, робить їх біологічно доступними для клітини культури. Піднімає ККД фотосинтезу і резерв адаптації культури при високих температурах та зневодненні грунту.

Активатор імунної системи, стимулятор росту, антидеприсант. Піднімає деградовані показники якості рослин до ідеалу. Збільшує кількість і довжину коріння рослин. Збільшує урожайність до генетичного потенціалу рослини!

Значно збільшує схожість рослин, забезпечує початковим живленням сходи, адаптує рослину до змін клімату, розкриває генетичні можливості зерна і збільшує його резерви адаптації до максимуму.

 3. Чому це треба замовити саме у нас

На сьогоднішній день наша компанія єдина володіє технологією виробництва даного продукту, і надає інформаційно-консультаційний і науковий супровід, щодо правильного застосування у с/г виробництві.

4. Подробиці: технологія застосування, норми.

Крок 1. Наливаємо в пусту ємкість 10 л. води із свердловини або джерельну.

Крок 2. Додаємо у ємність С-11-112-6 мл./т. для насіння.

Крок 3. Додаємо у ємність НАНО ГІДРАТ ГУМАТУ Марки А – 1-2л. /т.

Крок 4. Якщо потрібно додати  у бакову суміш ЗЗР, добрива.

Крок 5. Додаємо у ємність Аграрний EL-композит 1-2л. /т.

 Важливо дотриматися вищевказаної технології заправки обприскувача!!!

 4. Як замовити оплатити і отримати

Замовити КВАНТОВИЙ КАТАЛІЗАТОР АДАПТОР С-11-11 , ви можете зв’язатися з нами за цими контактами. Питання об’єму і терміну виконання доставки обговорюється в індивідуальному порядку!

ДОГОРИ