Заключення ФГ Фудзі – Полуниця +11%

/ п`ятниця, 02 Березень 2018 / Опубліковано в Результати
fudzi

Результати польового досліду органічного добрива «Гуматюавязь» на суниці садовій в ФГ «Фудзі» ТМ «СТЕПКА» цюрупинського району Херсонської обл. 2015 р.  

Застосувавши добриво «Гумат+завязь» на суниці садовій другого року посадки, сорту «Клері» на площі 2,0 га в нашому господарстві шляхом дворазового обприскуванні в нормі 1,0 л/га в фазу бутонізації  та з повтором в фазу масового цвітіння -1,5л/га,_ та внесенням методом фертигації під час цвітіння-1,5л/га , – отримали наступні результати, а саме :

Збільшення кількості зав’язі в порівнянні з контролем – на 8,5%

Збільшення виходу товарної продукції- на 10,3%

Збільшення врожайності- на 11,2%.  

При подальшому спостереженні за даною дослідною ділянкою протягом вегетації спостерігалась більш інтенсивне забарвлення листя, його було більше в середньому з контролем на 1,З% (кількість шт/1 росл.).  

Суниця після скошування листя, а саме зразу після плодоношення, – почала на 2-3 дні раніше відновлювати листову поверхню ніж на контрольній ділянці, що дуже важливо під час літньої спеки, а також при запізненні в строках зі скошуванням листя.  

Виходячи з отриманих нами даних,можна зробити наступні висновки :  

Органічне добриво “Гумат+завязь” позитивно впливає на ріст та розвиток зав’язі (кращого запилення), збільшення виходу товарної продукції,швидку регенерацію рослини після скошування (а, можливо, й пошкодження градом ),що в кінцевому результаті вплинуло як на збільшення врожаю так і на його якість, тому ми рекомендуємо застосовувати даний препарат при вирощуванні суниці садової  і подальшого його вивчення для відкриття його повного потенціалу та можливостей. 

ДОГОРИ