Центр іновацій та креативності

/ п`ятниця, 12 Грудень 2014 / Опубліковано в Статті

Основною метою діяльності Центру є створення сприятливих умов для подальшого розвитку взаємного співробітництва між вищими навчальними закладами, випускниками та студентами, вирішення проблем працевлаштування випускників та студентів, проходження переддипломної, виробничої та навчальної практики у провідних установах Тернополя та України.

 Робота і діяльність центру базується на моральних принципах та креативності. Надзвичайно важливим є творче співвідношення нових ідей з корисним, позитивним, прогресивним досвідом минулого.

У період економічного спаду потреба у креативності та змінах зросла, однак це не означає, що інноватори стали більш впливовими і їх почали сприймати з легкістю. Це приносить розчарування, коли інноватор має уявлення про те, як поліпшити бізнес, а потім виявляє, що його ідеї категорично відкидаються.

Саме тут ми находимо вихід з цієї ситуації розробивши програму що забезпечить тісний зв’язок між креативною молоддю, яка являється рушійною силою інноваційних технологій та рішень і провідними установами Тернопіллля та України.

Наше завдання:

  • Працевлаштування випускників вищих навчальних закладів;
  • Створення стипендіального фонду;
  • Створення на базі ТНТУ університету технопарку;
  • Розробка напрямків для креативних рішень;
  • Організація тематичних конференцій, зустрічей та семінарів;
  • Допомога в впровадженні та реалізації креативних рішень;
  • Допомога в реалізації фінансування проектів;

На сьогоднішній день є більше тисячі напрямків які потребують новітніх технологій і рішень. В нас з вами є чимало роботи, тому кожна лепта яка буде прикладена спільними зусиллями призведе до швидшого результату.

Проложені перші кроки співпраці між підприємствами та молоддю дозволить досить швидко получити бажаний результат співпраці, що призведе до покращення економічного та соціального становище громадян Тернопільської області.

Коли твої ідеї не чують та не розуміють, це допомагає усвідомити, що опір –  цілком нормальне явище. Так, що не слід втрачати здоровий глузд.

Автор і координатор проекту
Андрій Дзендзель

ДОГОРИ