Гармонія наногідрат

четвер, 01 Березень 2018

Біологічно активна Жива Вода з надплинними властивостями, амінокислотами, пептидами, живими організмами, АМБ, мінералами, макро- та мікроелементами в збалансованому для рослин складі.

Адаптор С-11-11 для рослин

четвер, 01 Березень 2018

Квантовий каталізатор хімічних процесів надзвичайно прискорює перебіг хімічно-біологічних процесів, збільшує кількість мітогенетичних хімічних реакцій. Переводить речовини, продукти, розчини, воду в наднаномасштабний якісний новий фазовий стан.

Адаптор С-11-11 для насіння

четвер, 01 Березень 2018

Значно збільшує схожість рослин, забезпечує початковим живленням сходи, адаптує рослину до змін клімату, розкриває генетичні можливості зерна і збільшує його резерви адаптації до максимуму.

Аграрний EL-Композит

четвер, 01 Березень 2018

Універсальний мінерально-водний Аграрний EL-КОМПОЗИТ МАРЦІНИШИН®

Тріплет – ремедіант деструктор

четвер, 01 Березень 2018

ТРІПЛЕТ – концентрована органічна добавка в надмалих масштабах з функцією тунелювання і самоорганізації – «SMART» композит МАРЦІНИШИН®

Дериватизатор Наноефект

четвер, 01 Березень 2018

Водні кластери – унікальні структурно-інформаційні соти, які здатні накопичувати і утримувати енергію, збільшувати швидкість і покращувати якість хімічних реакцій та процесів метаболізму, усувати патогенну інформацію, ГМО

Нано Гідрат Гумату (Марки А)

четвер, 01 Березень 2018

«НАНО ГІДРАТ ГУМАТУ» містить у собі 20 амінокислот, 11 вітамінів, гумінові та фульвокислоти, гумати і практично весь спектр відомих мікро і макроелементів. Високий вміст азоту (N), фосфору (P), і калію (K). Дає можливість забезпечити рослину необхідним набором поживних речовин під час проростання і протягом усього періоду вегетації.

ДОГОРИ