NGO Technology – застосовується для усіх видів сільськогосподарських культур. Ось деякі результати роботи в нашому господарстві

Agrohelp24 – швидка допомога рослинам під час вегетації

КІПР. Застосування SMART NANO GREEN ORGANIC TECHNOLOGY ( N.G.O. TECHNOLOGY) для відновлення родючості грунтів і якості вирощеної продукції в тепличних господарствах КІПРУ. Сільське господарство інтенсивно розвинено на острові. Круглий рік фермери вирощують сільськогосподарську продукцію. Наприклад збирають ТРИ врожаї картоплі за рік. Пшеницю зараз закінчують збирати – коли в Україні тільки починає рости. Не виключенням і

КІПР. Результати застосування “Smart NGO Technology”  для інтенсивного відновлення та оздоровлення КЕДРОВИХ ЛІСІВ. За 9 днів після першого обприскування досягнуто неймовірних результатів! Приріст КЕДРОВИХ дерев сягав від 2 см. до 4 см. , в природі такий результат досягається за 2-3 місяці!!! Тобто в 5-7 разів пришвидшений ріст дерев, як відмітили лісники даного господарства! На фото

Технологія N.G.O. TECHNOLOGY інтенсивно за короткий період часу відновлює виснажені, хворі і мертві грунти. А за рахунок високоякісного фотосинтезу і розширення його меж, пришвидшується ріст і розвиток рослин в декілька разів !

Заключення ФГ Фудзі – Полуниця +11%

п`ятниця, 02 Березень 2018

Органічне добриво “Гумат+завязь” позитивно впливає на ріст та розвиток зав’язі (кращого запилення), збільшення виходу товарної продукції,швидку регенерацію рослини після скошування (а, можливо, й пошкодження градом ),що в кінцевому результаті вплинуло як на збільшення врожаю так і на його якість, тому ми рекомендуємо застосовувати даний препарат при вирощуванні суниці садової і подальшого його вивчення для відкриття його повного потенціалу та можливостей.

Соняшник +52% прибавка

п`ятниця, 02 Березень 2018

При зборі врожаю соняху отримані наступні результати: контроль – врожайність 16,6 ц / га, вологість 6%; досвід – врожайність 25,2 ц / га, вологість 6%; прибавка врожайності склала 8,6 ц / га.

Заключення ФГ Відродження +15ц.

п`ятниця, 02 Березень 2018

Не смотря на то, что клубника росла 3 года на одном месте на обработанном участке, прибавка составила 50% плоды были крупные, сочные и одинаковой величины.

Леанка Виноград +85% прибавка

п`ятниця, 02 Березень 2018

Слід відзначити дуже хорошу стійкість піддослідних виноградників до хвороби “чорна гниль”, яка в останні декілька років знищила чимало врожаю винограду на Закарпатті. Уражені рослини, в порівнянні з контрольними ділянками. повністю олужали.

На оброблюваних ділянках також пройшла регенерація рослин і плодів, що були ушкоджені в результаті випадання граду.

Ячмень обработанный (выше указанным комплексом препаратов) выжил и дал урожайность 24 ц/га, а необработанный 50 га был – передискован.

ДОГОРИ